Aleksandar Stanojevic: Maçın anahtar noktası penaltı ve kırmızı kart

AA

Süper Lig’de istediği başlangıcı yapamayan Beşiktaş, 7. hafta maçında deplasmanına çıktı.

Beşiktaş, maçı 2-0 kazandı. Maçta goller; 45+1. dakikada Uğurcan Yazğılı (KK) ve 63. dakikada Vincent Aboubakar’dan geldi. Maçın 55. dakikasında Oğulcan Ülgün, kırmızı kart gördü ve Konyaspor 10 kişi kaldı.

Konyaspor Teknik Direktörü Aleksandar Stanojevic, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, galibiyet alabilmelerinin kendileri açısından çok zor olduğunu belirtti.

“Maçın anahtar noktası penaltı ve kırmızı kart”

Penaltı pozisyonunun anormal olduğunu ifade eden Stanojevic, şunları dedi:

Maçın anahtar noktası penaltı ve kırmızı kart pozisyonu olduğunu söyleyebilirim. Bundan sonra sahaya dönmek bizim için çok daha zor oldu. Belki de penaltıyla ilgili kuralları bilmiyorumdur.

Stanojevic, bugün iki tarafından çok iyi bir oyun ortaya koymadığını, penaltı pozisyonunun çok açık ve net olduğunu anlattı.

“Bugün sizce Beşiktaş çok mu pozisyon üretti?”

Futbolda ne olacağının belli olmadığını vurgulayan Stanojevic, şunları kaydetti:

Şu ana kadar hakemlerle ilgili hiç bir zaman yorum yapmadım. Sizce de penaltı değil miydi? Sizin de fikrinizi öğrenmek isterim. İyi bir başlangıç yaptığımızı söyleyebilirim. Son iki karşılaşmaya kadar, istediğimiz pozisyondan sadece 3 puan uzaktaydık. Geç gelen bazı oyuncular oldu. Onlar da hazır değildi. Burada da yapacak bir şey yok. Yaptığım işe sonuna kadar güveniyorum. Bu noktadaki problemleri de çözeceğime inanıyorum. Bugün sizce Beşiktaş çok mu pozisyon üretti? Sahada çok mu iyi bir oyun ortaya koydu? Ben bunu göremedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir