Iron Maiden’ın bateristi felç geçirdiğini açıkladı

Heavy metal grubu Iron Maiden’ın bateristi Nicko McBrain, Instagram üzerinden ocak ayında felç geçirdiğini ve şimdilik yüzde 70 oranında iyileştiğini duyurdu. McBrain, paylaşımında geçirdiği süreci anlatan bir yazı da yazdı.

Paylaşımında, “Bugün sizlere yazmamın sebebi, yaşadığım çok ciddi bir sağlık problemini sizlere bildirmek. Ocak ayında felç geçirdim Tanrıya şükür, TIA (Trans İskemik Atak) olarak adlandırılan küçük bir felçti. Beni felç etti… Karım, Rebecca ve ailemin sevgisi ve desteğiyle, doktorlarım, özellikle Julie (rehabilitasyon terapistim) ve Maiden ailemin sevgisi ve desteğiyle yüzde 70’e yakın iyileşebildim” diyen McBrain, “Esas olarak işimi yapmakla ve yüzde 100 zindeliğe kavuşmaya odaklanmakla ilgilendiğim için, bunu daha önce değil şimdi size bildirmenin önemli olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

McBrain, “Henüz tam iyileşmedim ama Tanrı’nın lütfuyla haftalar geçtikçe daha iyi ve daha güçlü oluyorum. Şimdiye kadarki en harika ve büyülü turne için hepinize teşekkür ederim, hepiniz çok harikaydınız” diye konuştu.

‘MENAJERİNDEN MCBRAIN’E DESTEK MESAJI’

Iron Maiden’ın menajeri Rod Smallwood konuyla ilgili, “Grup üyeleri ve bana göre Nicko’nun felç geçirdiğinden beri başardığı şey inanılmaz bir inanç ve irade gösterisi. Hepimiz onunla gurur duyuyoruz. O sıkı çalıştı ve iyileşmeye odaklandı” dedi.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir