Venüs’ün 2024’teki ilk geçişi: Yay burcuna geçen Venüs paramızı nasıl etkileyecek ??

Venüs’ün Yay burcundaki geçişi ve Neptün ile kare açısı: tarihler 18 Ocak 2024’te Venüs Akrep burcundan ayrılarak Yay burcuna girecek. Beklenen geçiş 23 Ocak’a kadar sürecek ve en parlak ve en olaylı dönemlerden biri olacağa benziyor. Akrep burcunun etkisiyle zorlu bir duygusal dönemin ardından olaylarla dolu, umut verici ufukların ortaya çıktığı hayırlı bir dönem yaşanacaktır.

Ayrıca 18-21 Ocak tarihleri ​​arasında aşk gezegeni Neptün ile kare yani 90 derecelik açı yapacak. Astrolojide bu pozisyon gergin kabul edilir ve ani bir sorunu sembolize eder. Bu, bu günlerde artan hassasiyetin yanı sıra abartıya, aldatmaya ve duygusal strese eğilim olarak kendini gösterecektir. Kendinizin veya başkalarının yanılsamalarının tuzağına düşmemek için bu dönemde acele etmemeniz ve önemli işleri 24 Ocak’a ertelemeniz tavsiye edilir

Venüs’ün Ocak 2024’teki Geçişi: Parayı nasıl etkileyecek ve neden tehlikeli?

Önümüzdeki dönem çoğu insana birçok fırsat ve finansal beklenti sunacak. Böylesine parlak bir tandem, kendini adamış ve çalışkan bireyleri garanti eder:

· Mali durumun iyileştirilmesi,

· Kariyer gelişimi,

· Umut verici iş gezileri,

· Başarılı iş teklifleri

Yay enerjisi, finans sektöründe avantajınıza kullanılabilecek gizli alanları ortaya çıkaracaktır. Sabır, çalışkanlık ve korkusuzluk gösterenlerin maddi durumları düzelir. Aynı zamanda Yay burcundaki Venüs, baştan çıkarıcı ama güvenilmez fikirlerle başını döndürerek birinin kafasını karıştırabilir.

Bu süre zarfında şunları bekleyebilirsiniz:

· Güçlü bir yaratıcı fikir akışı,

· İnanılmaz bir enerji dalgası,

· Alınan aksiyonlardan iyi geri dönüş.

18 Ocak’tan 23 Ocak’a kadar borçtan uzak durun ve verdiğiniz her kararı tartın.

Venüs Yay burcunda ilişkileri nasıl etkileyecek?

Venüs sadece maddi değil duygusal açıdan da sorumlu olduğundan, Ocak ayındaki geçiş kişisel yaşamda en ciddi değişiklikleri vaat ediyor. Bu dönemde mevcut ilişkileri geliştirme veya ruh eşini arama arzusu olacaktır. Venüs’ün hareketi “pembe gözlükleri” ile kafanızı tamamen karıştırabilir ancak Yay burcunun etkisi mantığınızı tamamen kaybetmemenize yardımcı olacaktır.

Ocak transitine ilişkin genel sonuç:

Genel olarak Venüs’ün Yay burcundaki geçişi, ilişkilerin güçlendirilmesi ve geliştirilmesi için oldukça uygun bir zamandır. Gezegenin enerjisi uyumu artıracak ve aşıklar arasındaki etkileşimi neşe ve huzurla dolduracaktır. Aynı zamanda bazıları için gezegenin astrolojik yolculuğu bir dönüm noktası olacak: umutsuz bir ilişkiyi sürdürme arzusunun olmadığının farkına varılacak. Yay burcundaki Venüs, iş adamlarının hamisi olacak: Bu onların projeleri hayata geçirmelerine ve somut mali faydalar elde etmelerine olanak tanıyacak. Ayrıca 18 Ocak, maceralar için verimli bir zaman gelecek: yurtdışı iş gezileri …Yay, iyi uçuşlardan ve izlenimlerden sorumludur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir