Eski Bakırköy belediye başkanı ve Galatasaray yöneticisi Ateş Ünal Erzen, 78 yaşında hayatını kaybetti. Erzen için Galatasaray Spor Kulübü başsağlığı mesajı yayınladı. Galatasaray Kulübünde 1994-2000 yılları arasında yöneticilik yapan Erzen, ayrıca Galatasaray Sportif A.Ş.’de yönetim kurulu üyeliği, Galatasaray Pazarlama A.Ş.’de genel müdürlük ve Galatasaray Eğitim Vakfı’nda da başkan yardımcılığı görevlerini üstlenmişti. 2004 yılında yapılan seçimlerde CHP’de Bakırköy Belediye Başkanı seçilen Erzen 2014 yılına kadar görevine devam etti. Bir süre önce rahatsızlanan Erzen tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Related Posts
Teröristlerden birinin kimliği belli oldu
Ankara’da İçişleri Bakanlığı’na yönelik saldırıyı gerçekleştiren teröristlerden birinin kimliğği tespit edildi…
Bornova 1877, lige gollü başlangıç yaptı
TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Bornova 1877, Bayburt Özel İdare Spor’u 5-1 mağlup ederek sezona galibiyetle başladı. İlk kez profesyonel liglerde mücadele eden Bornova 1877, taraftarlarının da desteğiyle önemli bir galibiyet elde etti.
Uşakta Orman Yangını!
Uşak merkeze bağlı Köprübaşı Mahallesi yakınındaki ormanda saat 18.00 sıralarında yangın çıktı. Duman yükseldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye ve Orman Bölge Müdürlüğü’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen ekipler, alevlerin kontrol …